Firemní večírky

Jedinečný večírek plný pohodových her, které můžete hrát klidně přímo v restauraci nebo v baru? Ano, i takhle může vypadat firemní teambuilding! 

Vytvoříme pro vás firemní večírek, který předčí vaše nejlepší představy. V letních měsících rádi využíváme prostor restauračních zahrad a zahrádek, příkladem může být prostor containall.cz nebo Radlická kulturní sportovna. 

  • Pro 10 - 150 osob
  • Zábavné pohodové aktivity
  • V restauraci, v baru nebo v parku

Hrajte hry se svojí skupinou jen tak, volně, a bavte se! Případně si v rámci firemního večírku zahrajte turnaj v předem vybrané hře, kterou si odsouhlasíte. Hry, které na firemních večírcích běžně hrajeme, jsou vhodné i do vnitřních prostor, takže se nemusíme omezovat rozmary počasí. 

Na večírek vybereme vhodné místo a připravíme celý doprovodný program - a to včetně hostesek, hudební kapely, která se postará, aby nebylo trapné ticho nebo třeba moderátora, který vás celým večerem provede. 


Jaké aktivity je možné do programu firemního večírku zařadit?

Bavit se můžete u různých netradičních sportů, jako je pukec, mega člověče nezlob se, velké piškvorky, laddergolf, curling, stolní hokej, věže jenga, peteca, cornhole, rollors, mini pingpong.

Oblíbenou aktivitou na firemním večírku může být i chůze po slackline. Speciální slackline konstrukci je možné umístit i do vnitřních prostor. Slacklina je 3 m dlouhá, je nízko nad zemí a nehrozí proto žádné zranění nebo nebezpečné pády.

Velkého potěšení na firemních akcích zažívá hra mini curling. Jedná se o zmenšeninu velkého curlingu. Tento minicurling však můžete hrát rovnou na dlouhém stole. Po hladkém podkladu posíláte kameny do středu kruhu a věřte, že bude o zábavu postaráno.

Dynamickou a hodně napínavou hrou je pukec. Střílíte malé dřevěné puky na soupeřovu polovinu hřiště. Kdo dřív nastřílí puky k soupeři tak vyhrává. Na vašem firemním večírku můžeme uspořádat velký turnaj o nejlepšího hráče hry pukec!

Součástí vašeho firemního večírku také může být zábavný kvíz. Soutěžící se rozdělí do týmů 2-10 osob. Moderátor zadává z projekce otázky, které jsou zaměřeny na paměť, postřeh a všeobecný přehled. Týmy zaznamenávají odpovědi na papírový arch. Tým s nejvíce správnými odpověďmi vyhrává. Výhodou našeho kvízu je, že se hraje týmově - nikdo není pod drobnohledem. Otázky jsou zejména zábavné a občas i poučné. Společně můžeme přidat i zábavné otázky z vašeho firemního života.

Jak na vybrat místo pro firemní večírek?

Výběr vhodného místa na firemní večírek je jeden z důležitých bodů pro povedenou akci. Rádi vám doporučíme vyzkoušené lokality. Může se jednat i o vaši oblíbenou hospůdku se zahrádkou. 

Bude tento firemní večírek vhodný pro všechny zaměstnance?

Ano, naší snahou je nabídnout širokou škálu aktivit, aby si každý jedinec vybral svoje. V jednom firemním večírku je možné např. nakombinovat zkoušení netradičních her, turnaj ve vybrané aktivitě i zábavný kvíz.

Kolik večerní/odpolední zábava v našem podání stojí?

Zde je mnoho proměnných. Počet vašich zaměstnanců, vybraný prostor restaurace nebo baru a program, který se bude probíhat - to vše ovlivňuje cenu firemního večírku. Orientační ceny jsou: 10-15 osob 16 000 Kč, skupina do 30 osob 21 000 Kč, skupina do 50 osob 30 000 Kč, skupina 80 osob 39 000 Kč.