Netradiční sporty

Chcete pro své kolegy nebo zaměstnance připravit něco speciálního? Co takhle aktivitu, kterou pravděpodobně ještě nikdy nezkoušeli?

Vsaďte na netradiční sporty, které jsou skvělou formou teambuildingu, firemní akce i family days. Díky tomu, že jsou vybrané sporty velmi málo známé, všichni účastníci budou mít stejné podmínky a třeba objeví novou vášeň. Fair play i skvělá zábava je zaručena!

  • Pro 10 - 150 osob 
  • Nízká náročnost aktivit
  • U vás v parku nebo ve sportovním centru

Jaké sporty si můžete na vaší firemní akci vyzkoušet?

Jedná se o řadu netradičních sportů, ze kterých si můžete vybírat. Rádi pro vás zorganizujeme tradičnější kroket, petanque, discgolf nebo slackline, ale také méně známější kanjam, spikeball, kubb, indoboard, laddergolf, mölkky nebo kombinaci tenisu, badmintonu a squashe nazývanou crossminton.

Pokud si ani z této nabídky nedokážete vybrat, můžete si na vlastní kůži vyzkoušet Pevnost Boyard, mořské kajaky na Vltavě nebo prověřit komunikaci a týmovou spolupráci při hledání pokladu.

Firemní akce a teambuildingy s netradičními sporty mohou probíhat dvěma způsoby:

1. Každý sám za sebe - na vašem oblíbeném místě, například v parku, pro vás připravíme několik vámi vybraných netradičních sportů. Instruktor vašim zaměstnancům nebo kolegům představí jednotlivé aktivity a vysvětlí jim pravidla. No, a pak už začíná ta pravá zábava. Všechny sporty si můžete dle vaší chuti různě zkoušet a v případě zájmu vám uspořádáme turnaj.

2. Týmová spolupráce - v parku nebo na fotbalovém hřišti jsou rozmístěná stanoviště s netradičními sporty, kde jsou připraveni instruktoři. Zaměstnanci se rozdělí do skupin a podle časového harmonogramu navštěvují jednotlivá stanoviště. Nejdříve je samozřejmě se všemi sporty pořádně seznámíme a následně jako tým plní zadaný úkol a získávají body. Ty se po absolvování všech disciplín sečtou a vyhlásí se ti nejlepší.

Oba typy akcí s netradičními aktivitami jsou doprovázeny skvělým cateringem.


Co dalšího vás může o akcích s netradičními sporty zajímat:

Pro jak velké skupiny jsou netradiční sporty vhodné?

Sporty jsou vhodné pro skupiny lidí od 10 až po 150 osob. Věříme tedy, že zvládneme vyhovět téměř každému vašemu požadavku.

Jak na teambuilding vybrat místo?

Rádi pro vás rezervujeme sportovní centrum, kde se událost může odehrát. Menší event se ale může konat například v parku v blízkosti vašich kanceláří.

Bude event s netradičními sporty vhodný pro všechny zaměstnance?

Rozhodně ano. Díky tomu, že na akci můžete mít hned několik typů aktivit, každý si najde tu svou oblíbenou. Kdo se nechce zapojit do aktivnějších netradičních sportů, může si zahrát odpočinkovější pétanque, kroket nebo třeba mölkky.

Kolik teambulding s netradiční sporty stojí?

Cena je závislá hlavně na počtu účastníků. Při skupině 10-15 osob se bude cena pohybovat kolem 16 000 Kč, u skupiny do 30 osob, bude akce stát asi 22 000 Kč, do 50 osob pak asi 31 000 Kč a do 70 osob zhruba 40 000 Kč.

Jsou netradiční sporty určené jen pro firemní akce a teambuildingy?

Ne. Všechny zmíněné netradiční aktivity můžeme nachystat třeba i do odpočinkových zón na festivalech nebo na aktivní sportovní den pro seniory. Kromě toho ale víme, že na chuť netradičním sportům přichází i všechny zvídavé děti, proto tuto událost rádi uspořádáme i pro vaši třídu nebo rovnou celou školu.


Recenze Petra ze společnosti Kasi s.r.o.: S naší pracovní skupinou čítající 40 osob jsme absolvovali celé odpoledne s netradičními sporty. K večeru jsme například hráli turnaj v kanjamu. Rozhodně jsme se s kolegy sblížili a akce byla velmi přínosná.

Přečtěte si i další ohlasy našich zákazníků.