Koloběžkový event

Chcete rozvíjet týmovou spolupráci a posílit kolektivní duch ve vaší firmě? Pak je naše nabídka teambuildingu s koloběžkami tou správnou volbou!

Oživte své firemní nebo společenské akce jedinečným sportovním zážitkem s našimi koloběžkami! Nabízíme originální program pro skupiny, který přináší nekonečné možnosti využití koloběžek při vašich akcích.


Sestavíme vám koloběžkový program na míru a můžeme ho také doplnit dalšími aktivitami. Ideálním doplňkem jsou např. netradiční sporty – můžete si vyzkoušet chůzi po slackline nebo si zahrát kanjam či spikeball. Bez ohledu na úroveň kondice nebo počet účastníků vytvoříme zážitek přesně na míru vaší skupině.

Obvykle v první části eventu s profi instruktorem nacvičíte správnou techniku na koloběžce. V další sekci můžeme uspořádat týmovou štafetu na koloběžkách nebo výlet plný úkolů.

Pohodová akce s koloběžkami může být i skvělým family eventem pro celou vaší firmu.

Kolik teambulding s profi koloběžkami stojí?

Cena je závislá hlavně na počtu účastníků. Při skupině 10-15 osob se bude cena pohybovat kolem 16 000 Kč, u skupiny do 30 osob, bude akce stát asi 22 000 Kč, do 50 osob pak asi 31 000 Kč a do 70 osob zhruba 40 000 Kč.

Proč jsou koloběžky vhodné na teambulding a firemní akce?

Koloběžky jsou snadno ovladatelné a jezdit na nich může každý. Jestliže máte soutěžního ducha připravíme pro vás např. štafetový závod. Pro skupiny, které preferují pohodové zážitky bude vhodná ukázka správné techninky a pohodový výlet.