Lukostřelba

Dříve lovecká a válečná zbraň, díky které přežívaly dávné generace, dnes moderní olympijský sport - to je lukostřelba. Velmi zábavná aktivita, kterou za asistence profesionálního instruktora zvládne úplně každý. Zažijte taky ten skvělý pocit, když po natáhnutí tětivy zasáhnete cíl!

Teambuildingová akce s lukostřelbou bude plná pohody a zároveň také adrenalinu. Po nezbytné instruktáži a tréninku přijde na řadu týmová soutěž. Šípy budete střílet do terče s bodovou hodnotou. Čím blíže středu terč trefíte, tím více bodů získáte. Cílem týmů je například za 100 vystřelených šípů získat co nejvyšší počet bodů.

  • Pro 10 až 70 osob

  • Nízká náročnost

  • Na bezpečné střelnici nebo na vámi vybraném místě


Jak konkrétně může event s lukostřelbou vypadat?

Lukostřelecký event můžete absolvovat na střelnici nebo na vámi vybraném místě. Průběh akce se bude odvíjet od toho, jestli si budete chtít vyzkoušet jen samotnou lukostřelbu nebo i nějakou další aktivitu.

  1. Pokud se rozhodnete lukostřelbu nekombinovat s žádnou další aktivitou, bude váš teambuilding zaměřený čistě jen na luky, šípy a trefování terčů, trvat asi 2 hodiny.

  2. Pokud ale budete chtít akci ozvláštnit, můžete na ni prostřídat rovnou hned několik aktivit, které nabízíme. Co třeba některý z netradičních sportů? Zajímavá kombinace je například i lukostřelba s jízdou na kajacích a kánoích v centru Prahy. Toto kombo zábavných aktivit si užijete ve sportovním klubu na Střeleckém ostrově v Praze.

Lukostřelbu si vyzkoušíte mimo jiné i při dobývání pokladu Pevnosti Boyard.


Co dalšího vás o lukostřelecké akci může zajímat:

Pro jak velké skupiny je lukostřelba vhodná?

Lukostřelecký teambuilding je vhodný pro skupinu od deseti až do sedmdesáti osob. Čím více účastníků, tím více i profesionálních instruktorů, kteří budou zajišťovat bezpečný průběh akce.

Je lukostřelba bezpečná?

Ano, lukostřelba je naprosto bezpečný sport. Instruktor kontroluje správné zacházení s lukem i šípem a dbá na celkovou bezpečnost. Kromě toho neustále asistuje střílejícím.

Zvládne lukostřelbu i úplný začátečník?

Ano, s lukem a šípy se za pomoci profesionálního instruktora skamarádí úplně každý. Všichni z vašeho týmu tak mohou zažít ten nával uspokojivého pocitu po zasažení cíle.

Kolik teambuilding s lukostřelbou stojí?

Cena je závislá hlavně na počtu účastníků. Při skupině 10 až 15 osob se bude cena pohybovat kolem 18 000 Kč, u skupiny do 30 osob bude akce stát asi 24 000 Kč, do 50 osob pak přibližně 33 000 Kč a do 70 osob zhruba 42 000 Kč.


Recenze Blanky na lukostřeleckou akci: Skvělá instruktorka Babeta nás zasvětila do tajů lukostřelby a celou naší skupinu naprosto vtáhla do této pohodové aktivity.

Přečtěte si i ohlasy našich dalších spokojených zákazníků.