Mořské kajaky

Co takhle vyrazit na mořské kajaky? Že to v Česku nepůjde, protože nemáme moře? Sice je pravda, že to k moři máme daleko, to ale neznamená, že si se svým týmem nemůžete užít jízdu v seakajacích.

Mořský kajak je velmi stabilní plavidlo a jedná se tak o bezpečnou aktivitu pro jakoukoliv skupinu osob. Nejdříve přijde na řadu instruktáž, kde vám vysvětlíme úplně vše, co budete pro základní ovládání kajaku potřebovat. I když překlopení na rovné hladině nehrozí, pro jistotu všem rozdáme i záchranné vesty. A pak už hurá na vodu! Vyrazíme na výlet po řece nebo přehradě a našim cílem může být například Vyšehrad, pivovar Zvíkov nebo jen zastávka na občerstvení či bohatý catering. 

  • Od pěti do 50 osob
  • Vhodné i pro začátečníky
  • Po Vltavě kolem Karlova mostu či na Orlíku

Že jste na vodě nikdy nebyli a bojíte se, že ovládání kajaků nezvládnete? Nemusíte mít z ničeho strach. Řízení seakajaků je velmi jednoduché a zvládne to i úplný začátečník, který pádlo v životě nedržel v ruce. Výhodou události s mořskými kajaky je to, že si ji můžete naplánovat čistě podle vašeho přání – může tedy trvat dvě hodiny, ale třeba i dva dny. Záleží na celkovém plánu vašeho eventu.

Jak konkrétně může firemní akce s mořskými kajaky vypadat?

Ve vybrané loděnici v Praze se společně nalodíme do seakajaků. Náš výlet může směřovat k Vyšehradu, Tančícímu domu nebo k Mánesu. Zastávku na občerstvení si uděláme na lodi Kayak Beach Bar, kde si vychutnáme třeba nějaký osvěžující nealkoholický drink. Po návratu do loděnice na klienty čeká catering. Výlet na mořských kajacích bude trvat asi dvě a půl hodiny a další společný čas si pak užijeme v neformální atmosféře v loděnici.

Pokud vás akce na vodě neláká, vyzkoušejte se svým týmem například lukostřelbu, filmový teambuilding nebo bojovku o poklad Pevnosti Boyard


Co dalšího vás o akci s mořskými kajaky může zajímat:

Pro jak velké skupiny jsou mořské kajaky vhodné?

Teambuilding na mořských kajacích je vhodný pro skupinu od pěti osob. Rádi pro vás ale zajistíme i větší počet kajaků a instruktorů. Maximální počet osob je padesát.

Jak na event s kajaky vybrat místo?

Je možné vybírat z ověřených loděnic v Praze u Vltavy. V tomto případě můžete obdivovat Karlův most a projedete si také slavný vltavský kanál Čertovka.

Další pražskou variantou může být výlet na kajaku s cílem exkurze pivovar Staropramen.

Jízdu na mořských kajacích pro vaše zaměstnance lze ale naplánovat i mimo Prahu. Příkladem může být pohodový kajakový výlet na vodní nádrži Orlík. Naše cíle v tomto případě budou hrad Zvíkov a stejnojmenný pivovar. Tento event je obvykle doplněn netradičními sporty a přespáním v penzionu.

Zvládne jízdu na mořském kajaku i úplný začátečník?

Ano, kajaky jsou vhodné i pro začátečníky. Kajak je velmi stabilní, skvěle drží směr a jeho překlopení na klidné hladině nehrozí. Navíc každý si může zvolit své tempo jízdy a samozřejmostí jsou záchranné vesty.

Kolik teambuilding s mořskými kajaky stojí?

Cena závisí hlavně na počtu účastníků. Při skupině 5-10 je cena 12 000 Kč, u skupiny 10-15 osob se bude pohybovat kolem 18 000 Kč a při skupině do 30 osob bude akce stát asi 36 000 Kč.


Recenze Renaty ze společnosti Edu expert: Absolvovali jsme pohodový výlet centrem Prahy na kajacích pro 9 účastníků. Přes lehké obavy některých účastníků vše proběhlo k naší velké spokojenosti.

Přečtěte si ohlasy našich dalších spokojených zákazníků.